| GabrielaS13 a întrebat:

Alcatel One Touch Idol sau Nokia Lumia 610?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Alcatel One Touch Idol, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......5_2115.php

Toate cele bune.

| M1hai a răspuns:

Alcatel One Touch Idol as alege, e mult mai performant si arata mult mai bine happy

| David98TM a răspuns:

Buna
Nokia sunt recunoscu-ti pentru camerele foarte bune de pe telefoanele (cele mai bune din lume)
Desigur ca Windows phone nu are multe aplicati fa-ta de Android...
Sunt recomanda-te in randul oamenilor de afaceri.
Dar si in randul tinerilor (acele culori care iti fura privirea)
Ti-as recomanda Nokia.
Sper ca te-am ajutat.
Pa

| Tataran_Sebastian_1998 a răspuns:

Daca vrei telefonul pentru functia sa simpla de telefon si niste aplicatii acolo si unele jocuri iti iei Alcatel, dar daca vrei sa folosesti telefonul pentru apeluri/sms/dslr ( laughing )
Atunci iti recomand Nokia 820 dar e bun si 610.
O zi faina toati.