| 乃ŪMMĪĪ a întrebat:

Alege! LG kp500 sau Samsung ch@t 222?hee hee

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Aleg LG kp500

| Niiiicu a răspuns:

Aleg Samsung

| Lora1 a răspuns:

Samsung ch@t 222

| xBlueEyes a răspuns:

Sa NU faci prostia sa-ti iei Lg-ul. Eu am avut kp502 (asemanator) si dupa 1 an ( l-am intretinut bine) Imi venea sa-l trantesc de pereti pentru ca vroaiam alt telefon. Ia-ti Samsung-ul frate.

P.s.: Nu am mai suportat LGul si acum am un HTC Sensation. tongue

| MyPassion a răspuns:

Samsung.

| Litovoi a răspuns:

Lg kp500 nu ma prea incanta, dar in loc de Samsung ch@t 222 ai putea sa-ti iei Samsung ch@t 322 care este mai bun decat el, iar pretul nu este foarte mare 295 ron cu transport cu tot.

| 乃ŪMMĪĪ explică (pentru Litovoi):

Are sora mea 322laughing mersi oricum:* mi-am luat Samsung si am dat la fel ca 322laughing