| Paynder a întrebat:

Allview P5 Mini vs Sony Xperia Tipo care e mai bun? Il vreau in special pentru jocuri cam 1 ora pe zi, dar sunt pretentios la ele.

4 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

Pai si ce treaba are Ipad cu allwiew? p5 mini e bun pentru jocuri si nu o ora. te ar tine cam 5 ore daca ai juca si ti ar mai ramane baterie sa mai vb si o ora pe telefon, asa ca.

| Chrysstian a răspuns:

Allview p5 mini, deoarece pare procesorul mult mai puternic mai puternic (single core 1000mhz cortex a9 vs single core 800mhz cortex a5), autonomia bateriei mai mare (aproape pana la doua zile), corning gorilla glass vs scratch-resistant glass. sper ca te-am lamurit

| BeliebersGJB a răspuns:

Eu zic ca Sony Xperia Tipo..Allviwe nu e o marca buna.Un coleg de-al meu si-a luat iPed si dupa o luna i s-a stricat.

| Paynder explică (pentru BeliebersGJB):

Vrei sa zici iPad? Ala e de la Apple...