| Ancadorinapascale1993 a întrebat:

Am 4zile de cand nu pot folosi aplicatia Facebook, mes, maps, muzica practic mai nimic. Totul a pornit de cand am dat resetare la telefon. A m-ai patit cineva? Pur si simplu nu-mi da voie sa intru. Multumesc.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Numai poti sa intri de pe telefon, ai incercat de pe PC?
Probabil ai autentificare in 2 pasi pe Facebook

Poti incerca din google play sa reinstalezi aplicatiile pe care le foloseai inainte si mergeau!

Asta daca ai android, daca ai Apple la fel din magazinul Apple

| Ancadorinapascale1993 explică (pentru Simpatic):

Nu am pc. Am incercat sa reinstalez tot nu merge. Ceva nu-i in regula. Multumesc oricum pentru raspuns