| Kanpeki a întrebat:

Am abonament Cronos la Orange si aziin aplicatie am primit notificare cum ca mi s-a terminat traficul de internet si traficul suplimentar va fi taxat. Dar daca ma uit tot pe aplicatie la "acasa" sau "consum", imi arata ca mai am 40gb din 67 + 20gb (mb grup family) si la cost suplimentar arata 0. Ce sa mai cred?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Suna la relatii cu clentii si intreaba. Nu risca.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Te asteptam cu numarul tau si o captura de ecran cu ce iti apare la Cronos, in sectiunea de mesaje private.
O zi buna,
Orange Helper