| anonim_4396 a întrebat:

Am un iPhone 5s (abonament pe Orange), si vreau sa stiu daca atunci cand iau o aplicatie cu bani de pe app store, costul aplicatiei imi va intra la cost suplimentar.
Asa este?

Răspuns Câştigător
| AngelaD a răspuns:

Dacă pe contul Apple ai "legat" un card, banii se vor lua de pe acel card, nu va apărea la cost suplimentar.

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Aplicatiile achizitionate din magazinul de aplicatii AppStore pot fi platite doar cu un card bancar. Daca vrei sa descarci o aplicatie contra cost, va fi necesar sa introduci un card bancar valid.

Cu prietenie,
Orange Helper

| ana222maria a răspuns:

Da. Intra

| suntserios a răspuns (pentru ana222maria):

Intra pe naiba... nu poti cumpara decat cu card bancar nu are nicio treaba cu abonamentul de telefonie mobila.