| anonim_4396 a întrebat:

Servus! Am abonament la Orange și info consum zice ca am net nelimitat, pot face cost suplimentar? Și ce alte chestii poți face pentru a avea cost suplimentar?

2 răspunsuri:
| morfeo a răspuns:

Daca ai internet nelimitat nu faci cost niciodata. Poti face doar daca depasesti numarul de sms-uri trimise, daca vorbesti la telefon in conferinta cu mai multe persoane sau daca depasesti minutele, desi cred ca si pe ele le ai nelimitate. Aa, sau daca suni in afara Romaniei si nu ai minute internationale mai poti sa fi taxat.

| Georgiana0216 a răspuns:

Buna!

Daca ai net nelimitat atunci nu poti face cost suplimentar din cauza internetului, deoarece acesta nu are o limita. La fel si in cazul minutelor sau SMS-urilor. Doar sa ai grija daca acestea sunt nationale sau internationale si sa nu confunzi acest lucru. Daca vrei un raspuns si mai concret, enumera beneficiile din abonament si-ti spun exact.