| dragonftw a întrebat:

Cum reinacarc o cartela de Vodafone, de pe un alt telefon, chiar daca eu sunt pe abonament(sunt constient ca voi avea cost suplimentar). Deoarece vroiam sa cumpar ceva cuiva si trebuie sa-i reincarc cartela cu 5 euro...

5 răspunsuri:
| DjCiprianAlexandru a răspuns:

Pasul 1 :Tasteaza *100#...apeleaza.
Pasul 2:Ti se va deschide o fereastra cu mai multe ..Cauti Transfer Credit ...intri..ti se va cere sa bagi suma care doresti intre 4-32 euro...
Pasul 3:Trebe sa bagi parola...care este... Ultimele 4 cifre din CNP`ul abonatului.
Pasul 4:Bagi numarul de telefon pe care vrei sa faci transferul...
Pasul 5:Confirmarea...si vei primi mesaj

| dragonftw explică (pentru DjCiprianAlexandru):

Nu gasesc transfer credit...

| DjCiprianAlexandru a răspuns (pentru dragonftw):

*100#, opțiunea Reîncărcare

| dragonftw explică (pentru DjCiprianAlexandru):

Am intrat.Imi apare asa.

1.Cu cartela de reincarcare

2.Imediata din contul de abonat Vodafone.

3.Programata din contul de abonat Vodafone

| DjCiprianAlexandru a răspuns (pentru dragonftw):

Apesi 2.