| PT1TP a întrebat:

Am abonament la Vodafone si de cateva ori am fost sunata de pe un nr privat in jurul orei 2 dimineata.(de fiecare data este aceeasi ora)Deja incepe sa devina creepy.Cum pot afla numarul?(fara plangere la politie)

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Din moment ce ai abonament, poti sa ceri o factura detaliata a apelurilor. E posibil sa ti le arate si pe cele primite. (Ia in calcul si varianta ca sunt oameni care formeaza numere la vrajeala si mai suna. Ai raspuns la telefon cand a sunat?)

| BlackNinja a răspuns:

Parca era o aplicatie care afla numerele ascunse dar nu stiu cum se chema.Incearca sa o gasesti.

| mgtow a răspuns (pentru BlackNinja):

E call blocker, adaugi numarul acolo si te c... pe gura lui cand vede ca suna ocupat iar pe tine nu te mai deranjeaza nimeni, sau mai bine pui varianta sa nu raspunzi la numere private si gata.