| ana_5516 a întrebat:

Am abonament Orange Cangur 9. Abonamentul include pe langa 90 MB si Facebook nelimitat. Am folosit doar facebook si mi-a scazut din MB. Mi-a spus cineva ca daca intru din portalul Orange pe mobil nu mai imi scade, dar degeaba. Ce sa fac pentru a nu-mi mai scadea din MB cand folosesc facebook?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru a putea accesa nelimitat destinatiile respective trebuie sa te conectezi prima data pe Portalul Orange m.orange.ro si din acest portal sa accesezi link-urile catre acele destinatii.

O zi buna,
Orange Helper

| SlenderWomen a răspuns:

Si cangurul are marsupiu
si sa nu mai folosesti facebook