| deaadeea a întrebat:

Am activat optiunea whatsAPP si nu merge sa navigez pe internet cum se foloseste optiunea si pot sta pe facebook cu ea dau funda

Răspuns Câştigător
| cartofiorce a răspuns:

Cum să navighezi pe internet și cum să stai pe facebook cu ea? e un fel de messenger, dar pentru telefon, în care vorbești cu alte persoane care au aplicația. îți apar pe prima pagină, exact cum intri în aplicație. nu poți sta pe facebook sau să navighezi pe internet, cum ai zis tu acolo.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Whatsapp nu e o optiune, e o aplicatie prin care poti sa vorbesti cu prietenii pe internet, un fel de mesagerie.E separat de facebook si altele.