| alex2222 a întrebat:

Daca mi-am activat optiunea cu 106 MB inseamna ca pot circula pe internet fara WI-FI? Si de ce Skidrow nu merge in muli-player(ma refer la jocuri)

2 răspunsuri:
| saidkique a răspuns:

Wi-Fi nu are legatura cu creditul tau. Atat timp cat esti conectat la internet prin Wi-Fi, creditul tau nu e afectat, la fel si cu extraoptiunea. Daca ai iesit din zona Wi-Fi si treci pe cartela, se va scadea credit/MB din contul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Skidrow e o echipa care pirateaza jocurile nou aparute, nu merg multiplayer deoarece trebuie sa ai jocul cumparat.