| selenagomez26 a întrebat:

Am adunat puncte de-a lungul anilor la Vodafone și aș dori să știu dacă mi se face vreo reducere în caz că îmi cumpăr vreun telefon de la ei (Iphone 8 plus)?

7 răspunsuri:
| KillaNoFilla a răspuns:

Da fiecare punct valoreaza 1$

| KanameKuran a răspuns:

Da, daca aveti suficiente puncte, nu doar ca vi se face reducere, dar puteti sa cumparati produsul integral cu puncte.

| selenagomez26 explică (pentru KanameKuran):

Cred ca am peste 1000 de puncte deoarece abonamentul este al tatălui meu și îl are din 1990 (nu știu sigur) + ne suna întruna cei de la Vodafone ca avem o groaza de puncte + nu am cumpărat niciodata telefon de la ei cu puncte. Sper ca fie așa cum spui/spuneți deoarece vreau sa mă duc la sediul lor pentru a achizitiona un telefon. DOAMNE AJUTA! Va mulțumesc enorm!

| DumitruS a răspuns (pentru selenagomez26):

Nu-ti face mari sperante, punctele alea nu inseamna mult. Cred ca inseamna cam 10 euro, in niciun caz nu-ti poti lua Iphone8 cu ele. Din cate imi amintesc, 100 de puncte inseamna cam un euro.

| selenagomez26 explică (pentru DumitruS):

Sa sti ca ma bucur si de 100 lei reducere, macar sa fie

| KanameKuran a răspuns (pentru selenagomez26):

Nu este neaparat sa mergeti la ei la sediu, puteti cumpara si online, daca aveti cont pe Vodafone.ro

| selenagomez26 explică (pentru KanameKuran):

Nu mă pricep eu cu asemenea chestii. Tata este cel care deține abonamentul, eu doar mă informez.