| TheOne19 a întrebat:

Am ales o optiune de pe nelimiteaza-te.ro.Am incarcat in cont 5 Euro si am ales acea optiune.Pe site-ul orange.ro bineinteles. Dupa ce am urmat toti pasii pentru a-mi activa optiunea, mi-a scris ca in maxim 15 min voi primi un sms pe telefon care trebuia sa-mi confirme activarea optiunii.Au trecut 2 zile si nu l-am primit, dar din cont mi-au fost retrasi cei 5 euro.Ce pot sa fac in acest caz? Sunt 5 Euro pierduti

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Suni la Relaţii Clienţi sau mergi la un Orange Shop şi ar trebui să se rezolve...

Toate cele bune.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Te rugam sa ne spui numarul tau de telefon intr-un mesaj privat. Verificam situatia si revenim cu un raspuns.
O zi buna,
Orange Helpers

| TheOne19 explică (pentru OrangeHelper):

Am trimis numarul.Astept un ajutor din partea dumneavoastra deoarece mi-au fost retrasi 5 Euro fara sa primesc nimic in schimb, ca un abuz.