| Urechilă97 a întrebat:

vreau sa imi fac propia optiune pe nelimiteaza-te.ro si imi zice asta cand intru "Din 7 mai te poti autentifica pe www.orangeyoung.ro doar cu datele contului tau online de pe www.orange.ro.
Daca inca nu ai cont orange.ro, intra aici si urmeaza pasii. "

Răspuns Câştigător
| byCV9 a răspuns:

Pai, ca sa iti faci optiunea pe nelimiteaza-te, trebuie sa mergi pe site-ul www.orangeyoung.ro in sectiunea "Descopera oferta young" > "creaza-ti propria optiune PrePay"! Sper ca te-am ajutat! Funda!