| Marius1789 a întrebat:

Am avut telefonul rootat şi după ce mi l-am unroot cu odinioară mi se restartează telefonul când îl deschid.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-i flash cu un rom nou

| Marius1789 explică (pentru anonim_4396):

Vreau să îl rootez, săi pun Spacerocket rom şi pe urmă un customizare kernel.

3 răspunsuri:
| IulyanDny a răspuns:

Odata ce la-i rootat nu ii mai poti da unroot si plus ca pierzi garantia telefonului

| anonim_4396 a răspuns (pentru IulyanDny):

Ce intreaba omul si ce raspunzi tu, poti sa faci unroot si el a intrebat altceva, daca nu ai un raspuns sa-l ajute de ce comentezi?