| AlexandraDaria2015 a întrebat:

Am cateva intrebari despre Nokia c5-03:
1)are 3g?
2)poate filma sau poate doar sa faca poze?
fundahappy

Răspuns Câştigător
| SendItToMe a răspuns:

Aici gasesti o prezentare video a telefonului in romana http://www.youtube.com/watch?v=o74vuhp6P3M

are si 3g are si wireless si filmeaza in format QVGA

2 răspunsuri:
| YoNuTzBoSs1223 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=hOamq6NGmu8 un video cu telefonul, are 3G, poate filma cat si sa faca poze are 2GB inclus +ca iti da un card de 2GB FUNDA?

| emilian876 a răspuns:

Are 3g, dar depinde de cartela ca de exemplu ai 3g si cartela Vodafone si iti merge netul super greu. Daca ai cartela Orange e super bine. Si poate filmawinking