| MariaAna66 a întrebat:

Am comandat de pe site-ul Pgarage un smartphone si aveam curiozitatea daca atunci cand va ajunge pachetul o sa pot sa il deschid ca sa ma asigur ca totul ese in regula, inainte sa platesc?

2 răspunsuri:
| dantul a răspuns:

Daca vine prin Fan Courier, da. Dupa achitarea produsului, il verifici alaturi de persoana care-ti aduce coletul. Daca e ceva neinregula, vorbesti cu firma respectiva sau ce-o fi ea, si-ti schimba produsul sau iti dau bani inapoi.

| MihaitaTheOnly a răspuns:

Nu o sa fie nevoie sa il deschizi pentru ca pGarage este un site cu lucruri noi veificate de profesionisti. Cred ca totul va fi in regula