| Badica_Robert_1990 a întrebat:

Am cumparat acum un an un telefon care se numeste:Telefon mobil Samsung Galaxy Young S6310.A mers pana acum si acum cand il deschid dupa ce imi arata emblema Samsung nu mai merge ramne asa.Am scos si bateria, l-am incarcat dar degeaba! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Happppy1 a răspuns:

Mi s-a intamplat ceva asemanator cu o tableta E-Boda, dupa ce aparea sigla ramanea blocat. Eu am dus-o la garantie si mi-au rezolvat-o ei.

| Badica_Robert_1990 explică (pentru Happppy1):

Ok...cred ca asa o sa fac si eu...

2 răspunsuri:
| Calin_Anda_1996 a răspuns:

Eu am un telefon Samsung galaxy y young gt-s5360.
si a facut exsact la fel am scos bateria si apoi cartela. Lasale cam o ora
Sunt suprancalzite probabil.
Sper ca te-am ajutat