| Florin_George_1994 a întrebat:

Am cumparat de la un prieten un Samsung Galaxy S5. Nu prea ma princep la smartphone-uri.
Vreau sa stiu cum setez telefonul ca atunci cand ma suna cineva si intorc telefonul cu partea cealalta pe masa se da automat pe silentios pentru acel apel?

2 răspunsuri:
| Valentin_Virussee_2000 a răspuns:

Dai cu degetul sus de tot pe tel an jos si o sa-ti apara mai multe acolo! Si pe acolo scrie rotire auto ecran si dai pe el! Si va fi bifat cand vei apasa pe el! Sper ca te-am ajutat, Funda?

| LovelyOne1 a răspuns:

Setari-Dispozitivul meu si acolo ai "Miscare" unde vei bifa ce doresti.