| Amalia_Baran_1981 a întrebat:

Am cumparat ieri un smartphone Samsung star3 si as vrea sa setez o melodie ca ton de apel la unul din contacte, si nu stiu cum.Cand vreau sa setez imi zice spatiu conectare gol.Va rog! Ma ajuta cineva? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| lucian007 a răspuns:

Baniesc ca telefonul are android nu? in azul asta urmeaza urmatori pasi:
te duci la melodie>o deschizi>apesi butonul de optiuni>setare ca>ton apel apelant(sau cv de genu)...vezi ca trebuie sa ai contactul salvat in telefon ca daca e pe sim nu merge.
SPER CA TE-AM AJUTAT NUMAI BINE!

| Amalia_Baran_1981 explică (pentru lucian007):

Multumesc mult. Era salvat in sim.

| lucian007 a răspuns (pentru Amalia_Baran_1981):

Se aplica si la poze.Eu asa am aflatlaughing