| Benyamin173 a întrebat:

Am cumparat o folie de la alien surface si am pus-o seara, totul fain frumos pana dimineața cand m-am trezit cu folia dezlipita si plina de bule..stie cineva dacă o mai pot returna la eMAG?

4 răspunsuri:
| BogdanM275 a răspuns:

În cazul folilor de protectie, returul nu e posibil.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si eu folosesc tot o asfel de folie, dar esti sigur ca ai respectat regulile de utilizare?

| Ineys a răspuns:

Ai lasat telefonul in pace pana s-a uscat folia complet cum scrie in instructiuni? Esti sigur ca ai urmat manualul ala in intregime? Am avut si eu o folie de aia, fata/spate si nu am avut nici o problema. Nici pe fata nici pe spate.

| Benyamin173 explică (pentru Ineys):

Da,am facut exact la fel.