| Alexandru_Marian_1998_FIsS a întrebat:

Am cumparat un Smartphone ALLVIEW P6 Lite si a mers o perioada după care s-a închis și în momentul acela nu aveam ceva foarte important pe el (poze, contacte) asa ca l.am resetat cu setarile din fabrica, acum s-a inchis iar (il pot deschide, bag pin-ul si spune "Android este in curs de pornire"dar nu se întâmplă nimic)...ce pot sa fac?(nu vreau sa îl resetez deoarece îl am de aproximativ 5 luni am strâns foarte multe poze care îmi sunt dragi și nu vreau sa le pierd)

1 răspuns:
| georgeenglezu2016 a răspuns:

Pai tu deja l-ai resetat din fabrica si ai pierdut toate pozele din cate ai scris la intrebare