| PfloO a întrebat:

am un telefon LG p690 cu android 2.3 si am dat drumul apicatiilor google cu un cont pe care acum nu-l mai vreau. ca sa-l sterg trebuie sa resetez la setarile din fabrica da dupa aia ce se intampla sterge toate jocurile aplicatiile si alea licentiate pareri vreau ca nu am mai resetat niciodat un telefon? confused cineva care a trecut prin asa ceva big grin

Răspuns Câştigător
| deN1saRp a răspuns:

Buna PfloO, daca il resetezi iti stergi conturile si fundalul va fi k inainte in restt pozele, muzica si jourire vor ramanetongue
multa bafta...o seara plkhappy

| PfloO explică (pentru deN1saRp):

Ms de raspuns ce nu mi-a placut este ca mi-a sters contactele si mesajele si nu stiu daca mi s-au sters jocurile si unele aplicatii bagate de mine. app tu ai acelasi telefon? big grin

| PfloO explică (pentru deN1saRp):

Ms de raspuns ce nu mi-a placut este ca mi-a sters contactele si mesajele si nu stiu daca mi s-au sters jocurile si unele aplicatii bagate de mine. App tu ai acelasi telefon?

| deN1saRp a răspuns (pentru PfloO):

Nee
LG P 500

| deN1saRp a răspuns (pentru PfloO):

Nu Lg P 500

5 răspunsuri:
| FlorinPirjol a răspuns:

Sall am si eu un LG p690 cum i dau setarile din fabrica pasi rog raspuns