| Teletin_Catalin_1984 a întrebat:

Am cumparat un telefon Serioux Simbyosis x4 si nu recunoaste cartela Digi Mobil, stie cineva daca este compatibil cu Digi?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca cartela este 4 G nu merge. Dar daca este 3 G ar trebui sa mearga. Poate fi cartela de vina, poate n-ai pus in slotul 1 care este (de obicei) 3 G si ai pus in slotul 2. Incearca-le pe rand.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, este compatibilă cu digi.

| Atotstiutorul a răspuns:

Este compatibil digi, poate nu faci tu vreo setare corecta

| blAster85 a răspuns:

Probabil nu e liber telefonul.inceraca o cartela de la alta retea.sau mai multe cartele.

| Teletin_Catalin_1984 explică:

Se pare ca nu este compatibil cu digi deoarece digi merge pe frec.900 2100 mgh si telefonul merge pe 850 2100.