| Ardeleanuc197 a întrebat:

Am dat resetare la un Samsung galaxy s7 edge si cand ajung la contul google il scriu apoi imi da sa scriu parola si dupa ce dau next imi scrie asa: "unable to sign in to device due to a recent password change please try again 24 hours after the password change was performed" e posibil sa fi incercat cu alt cont de mai multe ori si de aia nu imi da voie sa ma conectez?

2 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Posibil sa nu fii scris corect parola. scrie cu atentie, poate ai pus majuscula, numere. etc

| SweetieGirlRO a răspuns:

Probabil pentru că ai schimbat parola recent sau poate nu ai scris-o corect. Mai încearcă peste 24 de ore. Dacă tot nu funcționează rămâi conectat pe celălalt cont care sti că functioneaza.