| SoricuDawid a întrebat:

Am restartat un telefon J5 2016. Dupa ce introduc un cont de Google imi cere sa introduc un cod trimis la adresa de yahoo. Dupa ce pun acel cod imi zice:Unable to sign in to device due to a recent password change.Please try to sing in again 24 hours after the password change was performed.Va rog URGENT RASPUNS.E telefonul unui coleg.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta 24 ore, si incerci iar.
Sau logheaza-te cu alt cont daca merge.

| udrescuf a răspuns:

Trebuie sa astepti 24 de ore dupa care sa faci din nou aceeasi pasi pentru ca ai incercat de prea multe ori.

| Slothx a răspuns:

Grea engleza asta smr

| SoricuDawid explică:

Am stiut sa traduc, dar m-am gandit ca e o eroare...am incercat cu 2 conturi de google.