| Zsolt15 a întrebat:

Am folosit un vpn pentru a descarca spotify de pe google play dar acum nu mai stiu cum sa pot da google play inapoi la ceea de romana, imi apare totu cu dolari si niste aplicatii de care nu am auzit...

Funda!

2 răspunsuri:
| SamuraiOkami a răspuns:

Cam greu sa iti raspund din moment ce nu stiu ce VPN ai folosit, dar probabil cum l-ai activat, asa il si dezactivezi, din acea aplicatie VPN, incearca sa o dezinstalezi sau sa intri in ea si sa rezolvi.

| Zsolt15 explică (pentru SamuraiOkami):

Am folosit Turbo vpn, si l-am dezinstalat si tot nu se schimba, pe toate telefoanele conectate este asa...