| Zizi5009 a întrebat:

Am galaxy s3 si nu mai vibreaza tasta aceea "inapoi" si cealalta, cele 2 de langa home... am verificat facebook tactil si este bifat, iar intensitatea vibratiei este maxima. Stiti ce se intampla si ce as putea face?

2 răspunsuri:
| dana1407 a răspuns:

Nu e cumva "feedback tactil" in loc de "facebook tactil"? thinking Baga-l in service daca reprezinta o problema majora pentru tine.

| RazvanXD21 a răspuns:

Face asa doar la back si la options sau nu mai vibreaza de loc?