| IonutSxz a întrebat:

Salut TPU, am si eu un telefon Samsung Galaxy A52 si am o problema enervanta, cand primesc notificari vibreaza telefonul dintr-un oarecare motiv, am dezactivat si intensitatea vibratie si vibratiile in sine si degeaba, tot vibreaza, ce i-as putea face?

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Depinde de situatie.
Chiar daca ai oprit vibratia din sistemul Android, anumite aplicatii o pot avea activa in timpul utilizarii lor. De aceea trebuie sa opresti vibratia din setarile programului care iti trimite notificarile respective.

| IonutSxz explică (pentru dannyel86):

Sunt dezaactivate si in aplicatie