| StefaniaM a întrebat:

Buna oameni buni am apasat pe telefonul meu Samsung galaxy trend lite pe volum -, home si ala de inchis, mi-o dat nu stiu ce si am apasat pe tasta de sus.Acum imi tot apare downlading pe ecran si nu stiu ce sa fac.eu am ceva de root dar nu stiu daca ii bun.se intampla ceva daca ii scot bateria sau sa-l las asa?

Răspuns Câştigător
| maxb a răspuns:

Scoate bateria si baga-l la loc si asa o sa porneasca in mod normal.

2 răspunsuri:
| Seny_Alex_1989 a răspuns:

Da,ai ai incercat sa dai resoftare, asta e combinatia de taste pentru resoftare