| AncuxD a întrebat:

Am și eu un Huawei Ascend y300 și următoarea problemă : mi-am pus model la telefon, pe care l-am uitat și telefon mi-e blocat. Trebuie să îmi pun contul de Google și deși îl introduc corect, nu se întâmplă nimic. Ce aș putea face cu telefonul, sau unde găsesc butonul de resetare generală? Vreau un răspuns urgent dacă se poate. Mulțumesc.

1 răspuns:
| Grimmjow69 a răspuns:

Daca ai uitat modelul nu prea mai poti face nimica, recomand sa duci mobilul la un specialist.