| Radandam a întrebat:

Am încercat astăzi sa o sun pe prietena mea toată ziua și nu a răspuns. I-am dat mesaj surorii ei sa întreb și a zis ca nu ii merge telefonul ca nu știe ce are telefonul. Ideea e ca, când o apelez sună ca și cum as suna la cineva dar nu răspunde și se încheie apelul la un moment dat, dar sună normal. Credeți că poate avea telefonul ceva dacă sună normal? Sa fie vreo minciuna și vrea sa se despartă de mine? Dar mi-ar fi zis cred...

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu vrea prietena sa mai vorbeasca cu tine, nu i ti raspunde la apel cand o suni, si o pune pe sora ei sa te mintă. Prietena ta trebuie sa discute cu tine si sa i ti spuna clar daca mai vrea sa continue aceasta relatie dintre voi sau nu.

| Radandam explică (pentru CristiDinBucuresti):

Sper, voi vedea zilele următoare...

| Ramo024 a răspuns:

Am mai sunat și eu la anumite persoane care nu aveau baterie la telefon și se auzea că suna telefonul normal. Așa se întâmplă și când este stricat telefonul, se aude că sună normal.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Ramo024):

Si el cand i-a dat mesaj pe telefonul sorei, ea prietena lui căreia nu i merge telefonul sau asa se presupune ca nu i merge, nu putea sa il sune ea de pe numarul sorei ei sa i spuna situatia? Sigur telefonul functioneaza, dar ea numai vrea sa continue relatia cu el, macar sa i spuna, sa nu i si mai faca el sperante sau griji ca ce o fi patit fata sau telefonul.

| Radandam explică (pentru CristiDinBucuresti):

Asta ma gândeam si eu... oricum, relația asta avea doar 2 săptămâni sa zic asa, doar ca ea părea foarte atașată de mine și chiar spunea ca ma iubește... deși e greu de zis în acest scurt timp. Oricum, voi vedea