| FantasyAngel a întrebat:

Am
internet de la frog pe Nokia 302 asa si pe langa faptul ca aplicatiile
nu-mi merg nu imi merge nici sa vad clipuri pe youtube. Cand dau sa vad
un video ma transfera in media player, se incarca 29% si asta e tot.
Nu se vede si nu se aude nimic. Pt cei care au acest telefon cu internet
de la frog ati reusit cumva sa folositi youtube sau apps? si daca da,
cum

1 răspuns:
| XxBoYxXxIoNuTxX a răspuns:

Da umbla la setari si vezi ca zice ceva de net si medya player debifezi aia si iti va merge sa vezi direct!
Funda?