| Anonimboy111 a întrebat:

Am iphone 13 de 3 luni si a scazut la 99% sanatatea bateriei, am mai avut iphoneuri, nu stiu daca s-a intamplat la fel, e ok in 3 luni sa scada asa?

9 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Și ce ți se pare atât de îngrijorător? Dacă ți-a scăzut cu 1% în 3 luni și se păstrează ritmul ăsta, peste 5 ani vei avea încă sănătatea la 80%.

Cât timp ai de gând să ții telefonul ăla, 25 de ani?

| blackann a răspuns:

99% e super bine.

| Anonimboy111 explică (pentru johnnny123):

Nu dar deja de la 99% se vede diferenta ca se descarca mai repede eu vr sa ma tina mai mult bateria nu ca stau cu el 25 de ani ca l am schimbat in fiecare an telefonul

| johnnny123 a răspuns (pentru Anonimboy111):

Ce-ar fi să vorbești mai frumos?

| Anonimboy111 explică (pentru johnnny123):

Asa e imi cer scuze

| Anonimboy111 explică (pentru johnnny123):

Scuza mi l, mi l scuzi?

| SanduDediu74 a răspuns:

Sa va cacati in iele aifoane 13 ca a avut o matusa de a mea si a vornit cu cineva la apel telefonic si acum nu mai are casa ca cica a semnat ceva olain si iea loat casa

| Anonimboy111 explică (pentru SanduDediu74):

laughing laughing laughing ce terminat analfabet laughing

| SanduDediu74 a răspuns (pentru Anonimboy111):

Tu mi-ai dat un pumn
Eu ti am dat o floare
Tu mi-ai dat o vorba
Eu o sarutare