| EndEverAfter a întrebat:

Am iphone 3GS,nu stiu ce are nu mai am semnal nicaieri, am incercat sa schimb cartela dar degeama tot nu am semnal! Imi puteti spune ce sa fac? PLZZZ! dau funda!

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Ar fi bine să mergi cu el la un service, poate fi o "problemă" internă...

Verifică şi setările de reţea, sau dă "revenire la setări de fabrică" - aşa cum spunea şi reysp.

Dacă nu se rezolvă atunci trebuie dus în service.

| reysp a răspuns:

Incearca sa dai resetare de fabrica daca nu ai date importante pe telefon (poze, numere...) sau resetare configurari retea