| Tennye1 a întrebat:

Azi de dimineata cand am vrut sa sun un coleg am vazut ca nu am semnal la telefon. Am dat sa caut retea dar nimic. Am bagat alta cartela in telefon dar tot nu aveam semnal. Am incercat sa bag cartela in alt telefon si am vazut ca am semnal. Imi puteti spune ce are va rog? Dau funda...

Răspuns Câştigător
| Hirom a răspuns:

Mi s-a intamplat si miewinking
De vina este telefonul. Ai face bine sa te duci la un service (cel mai bine la cel din gama telului adica daca e Samsung te duci la un centru Samsung daca e Nokia te duci la un centru Nokia) nu te duce la un magazin normal gen Vodafone, cosmote ca o sa ti-l opreasca 2 saptamani. Sper ca ti-am fost de ajutor :d
Funda?

1 răspuns:
| Maryanbtm1996 a răspuns:

Cred ca este de la telefon.ori ai trebuie o resoftare ori are o problema si trebuie dus la un service autorizat. Funda?