| YoMihai a întrebat:

Am iPhone 5 si nu merge nici un joc facut de gameloft. Adica se instaleaza si il deschid. Se incarca si dupa se inchide. Am incercat sa reinstalez. Sa inchid telefonul si sa il redeschid dar nu merge. Un sfat?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa dai un restore la iphone si nu mai pastra datele vechi acuma depinde si ce versiune de ios ai

| FabianelSHAF a răspuns:

Salut! Contacteaza un expert care sa te ajute.

| sHd007 a răspuns:

De unde ai luat jocurile. De pe Apps?

| KingDragoș a răspuns:

E simplu.Pentru jocurile Gameloft, care desigur consuma mult spatiu, trebuie sa ai mult spatiu pe mobil, atat.Max 3 GB.

| dragocolin a răspuns:

Ai nevoie de spatiu pe telefon.Si eu de funda.rolling on the floor)