| Resabsbsnan a întrebat:

Am iphone iar recent am șters poze și clipuri video și din șterse recent adică permanent, iar acum le vreau înapoi, va rog ajutați-ma.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai poti recupera nimic le ai sters sa fi sanatos

Bula
| Bula a răspuns:

Uite-te in salvarile in iCloud.

| helpforyou a răspuns:

Este posibil ca acestea să poată fi recuperate utilizând un software specializat de recuperare de date sau prin intermediul unui serviciu de recuperare de date profesionist, dar acest lucru depinde de situația individuală.

| Yordache_Samuel_1994 a răspuns:

Există mai multe metode pentru a recupera poze și clipuri video șterse permanent de pe un iPhone.

Una dintre cele mai simple metode este să utilizați o aplicație de recuperare a datelor, cum ar fi EaseUS MobiSaver sau Dr.Fone. Aceste aplicații pot fi descărcate și instalate pe computer și pot fi utilizate pentru a scana telefonul pentru a recupera pozele și clipurile video șterse.

Alte metode ar putea include utilizarea unui serviciu de recuperare a datelor profesional sau conectarea telefonului la iTunes pentru a restaura un backup anterior al datelor.

Este important să știi ca dacă datele au fost suprascrise de altele, atunci șansele de recuperare sunt foarte mici.
Este recomandat să nu mai adaugi sau ștergi fișiere din telefon până când nu încerci o metodă de recuperare, pentru a maximiza șansele de recuperare.