| Eugeniusu a întrebat:

Am sters de 5 minute o poza accidental de pe iphone, cum o pot recupera? Am sters-o din albumul poze, apoi am sters-o si din albumul "sterse recent".
E o poza foarte importanta pentru mine, v-as fi foarte recunoscator daca m-ati putea ajuta s-o recuperez. Dau funda si vot la cine ma ajuta!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai poti daca ai sters o vezi in cosul de gunoi al telefonului daca nu l ai golit sunt șanse sa o recuperezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:-)) dacă ai șters-o de 2 ori și din album și șterse recent, asta înseamnă ca nu e stearsa accidental. :-))

| Eugeniusu explică (pentru anonim_4396):

Am fost obligat de iubita.

| Rommeo a răspuns:

Incearca cu metoda de aici si vezi daca poti.
https://dozadeitblog.wordpress.com/......u-dr-fone/