| anonim_4396 a întrebat:

Am lasat un telefon la incarcat si am uitat de el, are ceva daca sta la incarcat pentru 5 zile? Este un Nokia vechi..cu taste

Răspuns Câştigător
| Surtulecs a răspuns:

Buna! Probabilitatea de a se intampla ceva nasol e destul de mica insa trebuie sa te gandesti bine la felul instalatiei electrice din locuinta dumneavoastra si in primul rand la prizele pe care le aveti deoarece daca fereasca Dumnezeu se produce vreo pana de curent si un soc puternic, sa nu arda acea priza si sa va afume camera... Dar in mare parte va fi bine. Aici e dupa noroc,

Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

In mod normal nu ar trebui sa se intample nimic.

| crazypop a răspuns:

Lasa-l si o luna tot aia e rolling on the floor))

| PaulIulian a răspuns:

Nu, nu pateste nimic.