| Marcela_Princoschi_1978 a întrebat:

Am luat telefonul Vodafone Smart 4 la abonament acum un an. De cateva luni tot face figuri si o mers de vreo 6 ori in service. Cica o sa il schimbe dar am frica de a nu se intampla aceleasi probleme. Intrebarea mea este: pot primi alt model de telefon la acelasi pret sau altul si platind diferenta? Nu mai vreau sa risc cu acest model. Dau funda! :*

1 răspuns:
| vladionut94 a răspuns:

Incearca un hard rest la telefon si vezi daca s-a schimbat ceva, in teorie acesta metoda ar trebui sa readuca telefonul la stare de scos din cutie si sa mearga perfect