| Wolferio a întrebat:

Am nevoie de ajutor... am skype pe telefon si nu stiu cum sa fac o conferita cu mai multe persoane adica sa vorbesc cu mai multe deodat. Ce trebuie sa fac? Dau funda promit.

Răspuns Câştigător
| j1NNNx a răspuns:

Suni pe cineva, dar trebuie sa-l suni tu, apoi cand vrei sa suni pe altcineva iti apare suna si adaugare in conferinta.

| Wolferio explică (pentru j1NNNx):

Am descarcat aplicatria aia SKYPE QIK: GROUP VIDEO CHAT si acu merge dar va multumesc.

2 răspunsuri:
| Gafeti a răspuns:

De pe telefon nu se poate face conferinta, poti doar sa participi la una, trebuie sa te bage cineva care are skype pe calculator daca vrei sa participi