| Glufcios_Melina_1992 a întrebat:

Am nevoie de ajutor va rog.am un telefon Nokia lumia 925 si am activat optiunea webnwalk si am incercat de mai multe ori sa o activez completand setarile manual, dar merge decat pe aplicatii, dar sa intru pe browser imi da eroarea 403.ma poate ajuta cineva? multumesc

2 răspunsuri:
| Clawd3lw a răspuns:

Una la operatorul tau si intraba acolo. S-o fi schimbat politica acestora. Ori incearca alt browser.

| Glufcios_Melina_1992 explică (pentru Clawd3lw):

Am incercat un alt browser si tot eroare aia mi-a da.am trimis un mail celor de la cosmote, sa vedem daca se deranjeaza s araspunda.multumesc oricum