| Lucian2033 a întrebat:

Am nevoie de o aplicatie cu care pot sa filmez pe telefon si sa vorbesc in acelasi timp sa inregistrez.

Răspuns Câştigător
| jon987654321 a răspuns:

Mobizen

5 răspunsuri:
| Lucian2033 explică (pentru jon987654321):

Am încercat și nu îmi merge pe telefon la mine

Bula
| Bula a răspuns:

Aplicatiile de filmare cu camera inregistreaza implicit si sunetele in timpul filmarii, deci trebuie sa se inregistreze si vocea ta.

Doar in cazul cand microfonul e pus pe "Mute" la inregistrare, atunci nu se inregistreaza sunetul.
Verifica la setari (reglaje)!

| untu a răspuns:

Va trebuie un telefon cu functii de reportofon! uite aici:-http://www.rombiz.ro/......rtofon-da/

| Lucian2033 explică:

Mă refeream ca am nevoie de o aplicație cu care sa vilele ce joc și sa înregistreze ce zic eu

| jon987654321 a răspuns (pentru Lucian2033):

Atunci schimba telefonul.e singura aplicatie buna care filmeaza hd si se aude foarte bine.ce telefon ai?