| Andrei32003 a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor. Am avut o problema la Iphone x cu parola si face ID si a trebuit sa reconfigureze telefonul. Nu am avut iCloud activat, au disparut toate datele din telefon. Ce pot face pentru a recupera tot ce am avut in el.

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

Dacă nu ai facut backup nici pe computer nu ai ce să mai faci. Dacă știai că trebuie să pui softul din nou pe telefon trebuia să faci un backup în itunes măcar și rămâneau toate datele.

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Noup, nu mai ai ce face