| alexcatalin00 a întrebat:

Am si eu o problema. tocmai mi-am resoftat telefonul, iphone 4, si am uitat contul de icloud cu tot cu parola, mai pot face ceva? multumesc!

2 răspunsuri:
| zick a răspuns:

Din pacate nu, sau, .......STOP
Incearca sa te duci pe icloud.com
2.reset icloud password
3.introduci email-ul ori numarul de telefon si login-ul pe care l-ai inregistrat, si iti va trimite parola pe telefon ori email,... tu alegi!
Bafta! happy
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| alexcatalin00 explică (pentru zick):

Dar telefonul nu il pot folosi faraacel cont, am fost si la germanos dar si la multe centre de reparatie si toti mi-au zis ca pot sa il pastrez ca piese, atat. multumesc mult oricum