| GabrielStefan a întrebat:

Am Nokia c3-00 si as vrea cand intru pe facebook pe telefon sa imi apare acolo in loc de bulina verde un telefon

8 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

Asa si care e problema? Iti arata ca esti de pe mobil.

| GabrielStefan explică (pentru charleslouboutin):

Nu.....imi arata doar bulina aia verde cand intru pe aplicatia de pe mobil

| charleslouboutin a răspuns (pentru GabrielStefan):

Bun si care e problema ca nu inteleg.

| GabrielStefan explică (pentru charleslouboutin):

Eu vreau sa apara telefonul ala nu bulina verde ca sa nu imi mai trimita prietenii mesaje

| charleslouboutin a răspuns (pentru GabrielStefan):

Exista functia de invisible sau offline. Simplu.

| andyx11 a răspuns:

Galerie foto
Andra
Andra a inceput sa cante de la o varsta frageda, dar primul spectacol l-a sustinut pe scena Casei de Cultura din Campia Turzii, la varsta de 7 ani, unde a cantat ca invitata de onoare la un concurs „Tip Top Minitop". In repertoriul ei a fost printre altele si o piesa de-a interpretei Whitney Houston - „I Will Always Love...

| Ggeo12 a răspuns:

Telefonul îți apare pentru că ești logat de pe telefon.Și asta se va intâmpla pe orce telefon. Sper că ți-am fost de ajutor.