| LalaLala20 a întrebat:

Am Nokia Lumia 520 si de ceva timp îmi apar toate pozele din telefon dublate, triplate sau chiar de 4 ori unele si melodiile dublate, mentionez ca sunt stocate pe card.Ce pot sa fac sa îmi apara doar odata?

1 răspuns:
| TeeaCup a răspuns:

Asa am patit si eu, imi erau dublate si daca stergeam una din ele, automat se stergea si cealalta.
Eu am sters tot de pe card, l-am formatat, si dupa am mutat ce am avut pe el la loc. Si de atunci nu am mai avut probleme.