| anonim_4396 a întrebat:

Am o cartela Digi Mobil cu număr atât de Italia cât şi de România.Problema mea este că trebuie să trec de pe numărul de Italia pe cel de România şi nu am idee cum.Telefonul este un Samsung Galaxy Grand Duos.Am încercat la Manager cartela SIM dar nu am găsit nici o astfel de opţiune.Aş aprecia dacă m-aţi putea ajuta.Mulţumesc.

1 răspuns:
| emignon a răspuns:

Posibil sa fie vorba de portare, pe care numai reprezentantii DigiMobil din tara unde va aflati actualmente sunt in stare sa o rezolve. Asadar, nu va retineti sa-i contactati! Va fi numai in beneficul duneavoastra. Mult succes va doresc!